Najczęściej zadawane pytania

Kto pyta - nie błądzi.

 

 

Czy warto?


  Cóż, jak klikam. Za 30 sekund ogladania reklamy otrzymuję 0.04$ - 0.05$ bo w tym samym czasie można oglądać reklamy w kilku róznych bux'ach. A oto dowody wypłat.

 

[ Kliknij aby zobaczyć dowody wypłat ]

 

Ile muszę mieć lat aby móc zarabiać?


  Prawie w każdym przypadku minimalny wiek to 13 lat, ale przecież nie ma możliwości sprawdzenia tego. Jedyny problem jaki może Cię spotkać, to kłopot z wypłatą  jeśli nie bedziesz mógł założyć konta w elektronicznym systemie płatności aby przelać tam zarobione pieniądze.

 

Czy muszę mieć stały dostęp do Internetu?


  Raczej tak. Zarabianie poprzez łącze modemowe będzie nieefektywne.

 

Czy muszę podawać prawdziwe dane?


  Tak, z kliku powodów.

  1. Jeśli administrator wykryje próbę oszustwa kasuje nasze konto.
  2. W przypadku utraty loginu, hasla dostepu, czy awarii bazy danych nasze prawdziwe dane mogą pomóc odzyskać dostęp do konta.

 

Czy muszę wpłacać jakieś pieniądze?


  Nie. Bux'y są po to aby wypłacać pieniądze. Jeśli w przyszłości trafisz na jakiś, który będzie żądał opłaty rejstracyjnej czy czegoś podobnego, będzie to najprawdopodobniej SCAM.

 

Ile czasu to zajmuje?


  To zależy ilu programów jesteś członkiem. Np obejrzenie reklam w NeoBux zajmuje 2 min i 30s:

  • 4 reklamy * 30s = 2 min
  • logowanie do sytemu 30 s
  • razem 2 min 30 sekund

Najlepiej w tym samym czasie oglądać reklamy w kilku róznych bux'ach, dzięki temu w ciągu 30 sekund możesz obejrzeć 5, 6, a nawet więcej reklam.

 

Skąd się biorą pieniądze na wypłaty?


  Pieniądze które Ty otrzymujesz pochodzą od osób i firm wykupujących reklamę dla promocji strony czy produktu w takich właśnie serwisach.

 

Ile mogę zarobić?


 

 

Czy czymś ryzykuję?


  Restracja - zapisanie się do takiego programu jest całkowicie bezpłatne. Jedyne ryzyko jest takie, że jeśli trafisz na SCAM i nie otrzymasz wyklikanych pieniędzy, to stracisz trochę czasu. Aby ustrzec się tego należy sprawdzić opinie innych interneutów o systemi do ktorego chcesz się zapisac.